Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Mail
ca: Correu

en: Widget
ca: Giny

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Collapsed
ca: Plegat

en: Entity
ca: Entitat
