Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Mail
cs: E-mail

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: Results per page
cs: Počet výsledků na stránku
