Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: - None -
cy: - Dim -

en: Name
cy: Enw

en: Field
cy: Maes

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Collapsed
cy: Wedi cwympo
