Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Search
da: Søg

en: - None -
da: - Ingen -

en: Name
da: Navn

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Mail
da: E-mail

en: Defaults
da: Standarder

en: Collapsed
da: Sammenklappet

en: Results per page
da: Resultater pr. side
