Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Entity
el: Οντότητα
