Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Search
eo: Serĉu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Mail
eo: Retpoŝto
