Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Search
es: Buscar

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Name
es: Nombre

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Mail
es: Correo

en: Widget
es: Control

en: Defaults
es: Predefinidos

en: Collapsed
es: Plegada

en: Entity
es: Entidad

en: Results per page
es: Resultados por página
