Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Search
et: Otsing

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Mail
et: E-post

en: Widget
et: Vidin

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Collapsed
et: Suletud

en: Entity
et: Olem
