Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Mail
eu: Posta

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Collapsed
eu: Tolestuta

en: Entity
eu: Entitatea
