Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Widget
fi: Widgetti

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Collapsed
fi: Pienennetty

en: Entity
fi: Entiteetti
