Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Name
fr: Nom

en: Field
fr: Champ

en: Label
fr: Libellé

en: Mail
fr: Courriel

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: Collapsed
fr: Replié

en: Entity
fr: Entité

en: Results per page
fr: Résultats par page

en: No users found.
fr: Aucun utilisateur trouvé.
