Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Mail
gl: Correo-e

en: Widget
gl: Control

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Collapsed
gl: Contraida
