Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Search
hi: खोज

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Name
hi: नाम

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Label
hi: लेबल

en: Mail
hi: मेल

en: Entity
hi: इकाई
