Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Mail
hr: E-pošta

en: Widget
hr: Cinculator

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti
