Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Search
hy: Որոնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Mail
hy: Փոստ
