Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Search
it: Cerca

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Name
it: Nome

en: Field
it: Campo

en: Label
it: Etichetta

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Collapsed
it: Raggruppato

en: Entity
it: Entità

en: Results per page
it: Risultati per pagina
