Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Search
ja: 検索

en: - None -
ja: - なし -

en: Name
ja: 名前

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Mail
ja: メール

en: Widget
ja: ウィジェット

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Collapsed
ja: 圧縮

en: Entity
ja: エンティティ

en: Uid
ja: ユーザーID
