Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Mail
jv: Surat

en: Widget
jv: Piranti
