Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក
