Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ
