Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس
