Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Mail
nl: E-mail

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Entity
nl: Entiteit

en: Results per page
nl: Resultaten per pagina

en: No users found.
nl: Geen gebruikers gevonden.
