Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Search
nn: Søk

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett
