Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Search
os: Агуырд

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан
