Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Mail
pl: Poczta

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Collapsed
pl: Zwinięte

en: Entity
pl: Encja

en: Results per page
pl: Wyników na stronie

en: No users found.
pl: Nie odnaleziono użytkowników.
