Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Search
ps: لټون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Name
ps: نوم

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Widget
ps: کاروونی
