Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Name
pt: Nome

en: Field
pt: Campo

en: Label
pt: Etiqueta

en: Mail
pt: Correio

en: Defaults
pt: Predefinições

en: Entity
pt: Entidade
