Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Mail
ro: E-mail

en: Defaults
ro: Implicite

en: Collapsed
ro: Colapsat

en: Entity
ro: Entitate
