Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Name
ru: Название

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Mail
ru: Почта

en: Widget
ru: Виджет

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Collapsed
ru: Свернуто

en: Entity
ru: Сущность

en: Results per page
ru: Результатов на странице
