Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Search
sl: Išči

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Widget
sl: Gradnik
