Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Mail
sr: Пошта
