Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Name
te: పేరు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Mail
te: మెయిల్
