Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: - None -
vi: - Không -

en: Name
vi: Tên

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Mail
vi: Thư

en: Defaults
vi: Các mặc định

en: Collapsed
vi: Đã thu hẹp
