Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Search
ar: بحث

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Widget
ar: ودجة

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Entity
ar: الكيان
