Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Widget
az: Vidcet

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Entity
az: Entiti
