Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Search
be: Пошук

en: - None -
be: - Нічога -

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Mail
be: Пошта

en: Widget
be: Віджэт

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Entity
be: Сутнасць
