Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Search
de: Suche

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Field
de: Feld

en: Label
de: Beschriftung

en: Mail
de: E-Mail

en: Widget
de: Steuerelement

en: Defaults
de: Standards

en: Collapsed
de: Zusammengeklappt

en: Entity
de: Entität

en: Results per page
de: Ergebnisse pro Seite

en: No users found.
de: Es wurden keine Benutzer gefunden.
