Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Widget
fa: ساختار

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Entity
fa: عنصر
