Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Mail
gu: મેઇલ
