Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Mail
he: מייל

en: Widget
he: וידג'ט

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Collapsed
he: מכווץ

en: Entity
he: יישות
