Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Mail
hu: Levél

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Collapsed
hu: Összecsukott

en: Entity
hu: Entitás

en: Results per page
hu: Eredmények oldalanként

en: Uid
hu: Felhasználóazonosító
