Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: - None -
id: - Tiada -

en: Name
id: Nama

en: Field
id: Bidang

en: Mail
id: Email

en: Widget
id: Piranti

en: Defaults
id: Bawaan

en: Collapsed
id: Dikempiskan

en: Entity
id: Entitas
