Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Search
is: Leit

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Mail
is: Póstur

en: Defaults
is: Sjálfgildi
