Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Search
ka: ძიება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური
