Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Mail
lt: Paštas

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Entity
lt: Esybė
