Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Mail
lv: Pasts

en: Widget
lv: Logrīks

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Entity
lv: Entītija

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā
