Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Search
ml: തിരയൂ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Name
ml: പേര്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Mail
ml: മെയിൽ
