Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Search
mr: शोध

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Mail
mr: ईमेल
