Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Mail
ne: पत्र
