Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Entity
oc: Entitat
